اطلاعیه: به دلیل شرایط کرونایی کشور و کاهش ساعات اداری پست ممکن است سفارشات با کمی تاخیر به دست شما برسد.

محتوا تولید کنید و به سادگی درآمد کسب کنید.

موضوع مطالب:

خاطرات عکاسی، سفرهای عکاسی، مطالب علمی-آموزشی عکاسی، خلاصه کتاب های عکاسی، محصولات عکاسی (دوربین، لنز، تجهیزات آتلیه و … )

نحوه ارائه مطالب به صورت: فیلم، پادکست، متن

دیدنگار در راستای گسترش فعالیت های خود، از محتواهای تولید شده شما استقبال می کند. شما می توانید محتواهای خود را در قالب نوشته، ویدئو و پادکست (فایل صوتی) برای ما به آدرس زیر ایمیل کنید:

[email protected] و یا به تلگرام شرکت به شماره ۰۹۰۱۳۶۱۰۴۷۵ ارسال کنید.

 

 

 

  • پس نترسید، قلم به دست بگیرید و بنویسید.
  • همچنین شما می توانید به راحتی با گوشی موبایل یا دوربین عکاسی خود درباره یکی از موضوعات ذکر شده در بالا از خودتان، دوستان یا اطرفیانتان در محیط های مختلف فیلم ضبط کنید و برای ما بفرستید. شما می توانید به سلیقه خودتان و به هر سبکی که می خواهید فیلم ضبط کنید.
  • به علاوه شما می توانید به سادگی درباره یکی از موضوعات ذکر شده در بالا صدای خود را در قالب یک فایل صوتی ضبط کنید و برای ما ارسال کنید.

فقط هر سه نوع فایل ارسالی توسط شما باید دارای شرایط زیر باشند:

  • نوشته های ارسالی توسط شما نباید کپی مطالب اینترنتی از سایت های دیگر باشد، این نکته برای ما خیلی مهم است. با فونت B Nazanin و با سایز فونت ۱۲ مطالب باید حداقل یک صفحه باشد. همچنین، لحن نوشته ها کمی دوستانه و روان باشد و خیلی خشک و ادبی نباشد. البته در مورد موضوعاتی مانند معرفی محصولات لازم نیست لحن نوشته شده دوستانه باشد. علاوه بر آن اگر مطلب شما ترجمه یک متن انگلیسی است، ترجیح ما این است که، متن از یک منبع معتبر انتخاب شود.
  • ویس ها باید با صدایی واضح و رسا ضبط شوند، دارای کیفیت خوبی باشند و در محیطی آرام رکورد شوند به طوری که سرو صدا و نویزهای محیط اطراف در آن دخیل نشود. فایل های صوتی شما می تواند حداقل ۳ دقیقه و حداکثر ۴۰ دقیقه باشند.
  • ویدئوهای شما باید حداقل ۵۰ ثانیه و حداکثر ۱۲ دقیقه باشد. کیفیت فیلم ها باید خوب باشد و حداکثر ۳۰ مگابایت حجم داشته باشد.

مبالغ دریافتی توسط شما:

  • اگر مطلب ارسالی توسط شما شرایط بالا را داشته باشد و مورد تایید تیم تولید محتوای دیدنگار قرار گیرد، به ازای هر محتوای شما یک مبلغ ثابت ۱۰ هزار تومان و یک مبلغ متغیر تعلق می گیرد. مبلغ متغیر ۵ تومان به ازای هر بازدید است. پس قطعا شما با به اشترک گذاری مطالب می توانید مبالغ زیادی دریافت کنید.
  • حال اگر مطلب شما مورد تایید کامل ما نباشد، فقط مبلغ متغیر به شما تعلق می گیرد.
1