شرایط گارانتی دوربین

گارانتی شرکت دیدنگار

با تشکر از حسن انتخاب شما و اعتماد به  مجموعه دیدنگار برای خرید   کالا .

شرکت دیدنگار نهایت تلاش خود را جهت ارائه محصولات با کیفیت به کار برده است.  برهمین اساس، برای رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان مفتخر به ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشیم .

بدین منظور خواهشمند است شرایط گارانتی را به دقت مطالعه نمایید زیرا خرید دستگاه به همراه گارانتی به منزله قبولی شرایط  می باشد .

خریدار موظف به  بررسی سلامت فیزیکی کالا ، کامل بودن متعلقات ، کنترل ، جهت  مشخصات فنی ومطابقت  سریال درج شده بر روی دستگاه ، جعبه و کارت ضمانت می باشد .

مدت زمان گارانتی دستگاه بر اساس تاریخ ذکر شده بر روی دستگاه و کارت گارانتی می باشد.

ارائه خدمات گارانتی فقط با همراه داشتن کارت گارانتی و مطابقت سریال آن با دستگاه می باشد .

شیوه راه اندازی و نگهداری انواع دوربین :

لازم است قبل از هر اقدام، دفترچه راهنما را با دقت مطالعه نمایید و سپس لوازم جانبی دوربین را مطابق آن نصب کنید .

دفترچه راهنما شامل اطلاعات ارزشمند و اخطارهای ضروری می باشد که در هنگام استفاده کردن از دوربین از آسیب دستگاه جلوگیری می کند .

  • در هنگام استفاده از حالت live view - برای مدت طولانی دوربین را سمت خورشید نگیرید زیرا آینه جلوی سنسور بالا رفته و نور به طوره مستقیم به سنسور برخورد میکند البته اگر در کسری از ثانیه باشد مشکلی ایجاد نمی کند ولی در مدتی طولانی تر ،احتمال صدمه دیدن به سنسور بیشتر می شود و ممکن است که بسوزد. تابش مستقیم نور خورشید و یا نور چراغهای لیزری به سنسور آسیب میزند و سبب ایجاد پیکسل سوخته میشود . تا جاییکه امکان دارد سریع عکس خود را بگیرید .
  • اگر در محیط  باز عکاسی می کنید و سپس وارد محیط  بسته می شوید اختلاف دما سبب آسیب به اجزای داخلی و خارجی دستگاه می شود بدین منظوراز عایق استفاده کنید .
  • بند دوربین را هنگام استفاده از آن نصب کنید.این کار دوربین شما را در برابره افتادن وضربه ایمن می کند .
  • قبل از تعویض لنز و درآوردن کارت مموری دوربین را خاموش کنید . وقتی دوربین روشن باشد سنسور آماده عکاسی می باشد و اگر در این حالت لنز را باز کنید سبب ورود گرد و غبار به لنز می شود . کارت حافظه رادر جهت صحیح و مطابق شکل وارد کنید در غیر این صورت سبب شکستگی پین های کارت خوان می شود .
  • به طوره مکرربا استفاده از وسایل مخصوص  دوربین وسنسورو وسایل و کیف خود را تمیز نگه دارید .
  • اگر برای مدت طولانی قصده استفاده از دوربین خود را ندارید باتری را داخل دوربین خود قرار ندهید و خارج نگه دارید این کار عمر باتری را کاهش می دهد .
  • جلوگیری از به خواب رفتن دوربین خود ، اگر برای مدت طولانی از دوربین استفاده نمی کنید هر از گاهی دوربین را در دوره های مشخص روشن کنید و از ان استفاده نمایید .

 

شرایط گارانتی :

گارانتی شامل ایراداتی است که در خط تولید دستگاه بوجود امده باشد . از انجاییکه تمامی دوربین ها قبل از تحویل تحت ازمایش کنترل کیفیت قرار می گیرند و یک محصول کاملا سالم به بازار عرضه می شود لذا به ندرت اتفاق می افتد که در این خصوص نیاز به استفاده از گارانتی باشد .

بدین منظور پس از بررسی دستگاه توسط کارشناسان فنی نتیجه اعلام می گردد .

 

موارد خارج از گارانتی :

1-هرگونه دستکاری و تعمیر و باز شدن دستگاه توسط افراد غیر مجازمنجر به ابطال گارانتی می گردد.

2- ضربه یا آسیب دیدگی در اثر ( آتش سوزی – صاعقه – انفجار ... )

3- نوسانات الکتریکی و الکترونیکی ( استفاده از اداپتورهای متفرقه و نامناسب و یا اتصال به رایانه و یا هر وسیله دیگر ، در صورتیکه دوربین روشن باشد . ) استفاده از باتری های غیر استاندارد

4- نفوذ اجسام خارجی به کالای گارانتی شده (آب – شن – ماسه – خاک و رسوبات ناشی از آن ...)

5- نصب هرگونه نرم افزار غیر رسمی ( راه اندازی ، کاربردی مخرب ... )

6-دستکاری و خدشه در هولوگرام و سریال .

7- استفاده نادرست بیش از استاندارد تعریف شده دوربین

8- کلیه لوازم جانبی (باتری – اداپتور – شارژر و ...... شامل گارانتی نمی شود .

9- دستگاه های خارج از گارانتی در صورت رفع اشکال و با تایید مشتری ، با اخذ هزینه های مربوطه تعمیر خواهند شد .