چند کلمه درباره بازرگانی دیدنگار

بازرگانی دیدنگار در سال 1389 تأسیس شد. مأموریت ما ورود مؤثر به بازار مموری،یواس بی فلـش، دوربین های عکاسی و فیلمبرداری بود و هدف آن تهیه کالاهایی باکیفیت از منابع داخلی و خارجی و ارائه آن ها به مشتریان خود است. در همین راستا تلاش نمودیم تا با استراتژی های مناسب بازاریابی ورود مؤثری به بازار نماییم  و خدا را شاکــریم  طی این سال ها علیرغم حوادث واتفاقاتی که در بازار(مانند افزایش قیمت دلار، افزایش یا کاهش قیمت کالاهاوتحریمهای اقتصادی) افتاد، توانستیم خدمات درخوری را به مشتریان ارائه نماییم.

 

 اکنون حوزه های فعالیت بازرگانی دیدنگار به شرح زیر است:

 

1          بخش یواس بی فلش و مموری:

 

در این بخش تلاش شد تا، ضمن اخذ نمایندگی شرکت های HP، Silicon Power،Transcend و Viking Man ، در زمینـه واردات محصولات Sandisk،Toshiba و Lexar فعالانه وارد شویم.

 

2          بخش دوربین عکاسی و فیلمبرداری و لوازم جانبی:

 

 در این بخش محصولات شرکت های  Canon، Nikon، Sony و Gopro تهیه  و با قیمـت مناسب همــراه با گارانتی و بیمه مخصوص خود ما، در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

 

3          بخش لوازم جانبی:

 

در این بخش تخصص ما بر این محور است تا ضمن مطالعه تحولات تکنولوژیک این حوزه  در بازارهای جهــانی،  نسـبت به واردات و عرضه کالاهای جدید و مناسب شرایط بازار اقدام لازم صورت پذیرد.

 

4          بخش تعمیرات تخصصی:

 

 در بخش تعمیرات تخصصی، کلیه خدمات تعمیری برای دوربین های عکاسی، فیلمبرداری، تلفن همراه وتبلت انجام می پذیرد.

 

 

 

در پایان ضمن تشکر از همراهی شما مشتریان عزیز که طی این سال های سخت همراه و همیار ما بودند، ایمان راسخ داریم که در سالهای پیش رو تمام هم و غم خود را مصروف بر این می داریم که مشتـریان خویش را راضی تر از قبل نگه داشته و خدمات درخوری را به آنها ارائه نماییم.